Hakkımızda

Güler Patent; Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, CE, TSE, ISO, Telif Hakları, Faydalı Model, ve Coğrafi İşaretler gibi Sınai Mülkiyet Hakları konularında hizmet veren deneyimli bir danışmanlık firmasıdır.

Güler Patent , Sınai ve Fikri mülkiyet haklarının korunması aşamasında (marka, endüstriyel tasarım, Patent ve Faydalı Model tescilleri), siz müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Güler Patent, bilim ve teknolojinin gelişmesine, buluşların özendirilmesine katkıda bulunarak, müşterilerimizin özel bilgilerinin, kayıtlarının gizliliğine önem vererek dürüstlük ve yetkinlikle hizmetlerini sürdürmektedir.

Güler Patent, Güven, Dürüstlük, ve açık iletişimi temel alarak Endüstriyel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve alt yapısını güncel tutarak gelişmeye devam etmektedir.

Güler Patent, taklitlerin önüne geçmeyi, haksız rekabeti engellemeyi Türkiye’de ve dünya da buluşçuluğu ve markalaşmayı hedefleyen firmaların hukuki haklarını korumayı amaç edinmiştir.